Кошик
562 відгуків
Магазин ниток та тканин MAXIMA
+380 (67) 480-05-53

Дублерини

У цьому розділі каталогу інтернет-магазина Maxima можна купити дублерин — матеріал, що широко використовується у швейному виробництві. Для клієнтів нашої компанії — гуртові ціни та доставка на території України. Оформити замовлення можна на сайті або телефоном.

Асортимент дублерина в інтернет-магазині Maxima

Дублерином називається прокладковий матеріал, який являє собою текстильне полотно з клейовим шаром на одній зі сторін. Його використовують для того, щоб надати деталям виробу жорсткішої форми. Також використання дублерину захищає виріб від деформації та збільшує його зносостійкість.  

Зазвичай, оброблення дублерином піддають манжети сорочок, горловини та комірця піджаків і блуз, кишені, полички під ґудзики. Також цей матеріал використовують під час ремонту одягу, пошиття штор і м'яких іграшок.

У магазині Maxima можна купити чорний і білий дублерин різної якості. Ширина рулонов — 0,9-1,5 м. У каталозі представлена продукція ТМ Maxima. Виробничі потужності розташовані в Китаї.

Властивості та типи дублерину в інтернет-магазині тканин Maxima

Є безліч різновидів цієї тканини, що вирізняються складом, щільністю й різновидом клейової основи. Але незалежно від характеристик, всі різновиди дублерину відрізняються такими якостями:

  • не мнеться;
  • добре драпірується;
  • захищає оброблену тканину від розтягування та витягування;
  • допомагає зберегти форму виробу;
  • не линяє.

Тканинна основа дублерину може бути виготовлена з натуральних або синтетичних волокон. Синтетичні волокна в складі покращують вологостійкість матеріалу та захищають його від деформацій і зминання.

В інтернет-магазині Maxima можна купити дублерин такого складу:

Як клейова основа найчастіше використовують:

  • етиленвінілацетат (ЕВА);
  • поліетилен (ПЕ);
  • поліамід (ПА).

Від типу клею залежить температура та час оброблення, необхідні для приклеювання дублерина. У нашому каталозі представлені дублерини, для яких температура приклеювання становить від 125 до 150 градусів, час докладання — до 18 секунд.

Купити дублерин в інтернет-магазині Maxima

Компанія Maxima заснована понад 20 років тому, і за цей час встигла завоювати репутацію надійного постачальника та партнера. Тут можна замовити дублерин із найкращим в Україні співвідношенням ціни та якості. Доставка здійснюється з Одеси службами «Нової Пошти» або Gunsel. Оплата — накладена платеж, або електронна оплата.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner